Odpowiedzialność

Celem serwisu bazza.pl jest popularyzacja aktywnych form spędzania czasu. Bazza jest narzędziem wspierającym organizatorów amatorskich zawodów sportowych poprzez udostępnienie mechanizmu rejestracji on-line oraz prezentacji wyników. Bazza jest również miejscem, w którym zawodnicy mogą gromadzić dane na temat swoich startów oraz wymieniać poglądy dotyczące zawodów. Za treść wygłaszanych opini odpowiadają wyłącznie wygłaszający je użytkownicy. Każda wypowiedź naruszająca w jakikolwiek prawo zostanie usunięta po wyryciu przez administratora lub na wniosek innych użytkowników.

Bazza nie jest organizatorem prezentowanych w niej imprez a tym samym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za następstwa startu użytkowników w zawodach (w szczególności zdrowotne), zabezpiecznie zawodów, odwołanie imprezy itp.

Polityka prywatności

Użytkownicy rejestrujący się w serwisie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb niezbędnych do organizacji zawodów. Każdy użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany danych osobowych wybierając zakładkę [profil] po zalogowaniu do systemu oraz zastrzeżenia ich wykorzystywania. Istnieje również możliwość usunięcia danych z systemu co wymaga mailowego z administratorem.

© 2006-2015 stach bazza.pl